Aymira Hotel
Odalar

Odalar

Anasayfa » Odalar

Misafirlerinin konforu için tüm ince detaylar düşünülerek tasarlanan; dağ ve bahçe manzaralı, ferah, donanımlı bir çalışma ortamı sunan78 adet deluxe, 4 adet suit ve 2’si bedensel engelli olmak üzere toplam 84 odası ve 168 yatak kapasitesiyle Aymira Hotel & Spa hizmet vermektedir.

Tüm odalarımızda duş, terlik, havlu, saç kurutma makinesi, 42 ekran Led-tv ve uydu tv hizmeti, çalışma masası, telefon, minibar, elektronik kasa, kablosuz internet, çay ve kahve seti, havalandırma, merkezi ısıtma, soğutma sistemli klimaları müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak üzere en son teknoloji ve kalite tercihleriyle seçilerek standart olarak sunulmuştur. Odalarda kullanılan ortopedik yataklar konaklama süresinde uykunuzu kaliteli bir şekilde almanızı sağlayacak şekilde özenle seçilmiştir.

Deluxe Odalarımız 25 metre karelik bir alana sahip olmakla beraber, 9 deluxe odada zemin 1.sınıf laminant parke ile, 69 Deluxe odada ise halı kaplama zeminlerle dekore edilmiştir
Suit Odalarımız 50 metre karelik bir alana sahip olmakta ve tamamının yüzeyi halı kaplamadır. Suit odalarımızda ekstra olarak bir dinlenme odası, jakuzi ve bornoz hizmeti misafirlerimize sunulmuştur.
Engelli odalarımız 22 metrekarelik bir alana sahip olmakla beraber, misafirin sağlık durumunu dikkate alınarak standartlara uygun şekilde tasarlanmıştır.

Suite Oda

Deluxe Oda